Програмування для початківців
Старт курсу: 8 вересня 2018р.
Комп'ютерна грамотність

Старт курсу: 3 вересня 2018р.
Візуальне програмування

Старт курсу: 3 вересня 2018р.
3D графіка та анімація

Старт курсу: 4 вересня 2018р.
Інфотехніка

Старт курсу: 7 вересня 2018р.
Квадрокоптери

Старт курсу: 4 вересня 2018р.
Робототехніка Arduino Basic

Старт курсу: 4 вересня 2018р.
Minecraft: Education Edition

Старт курсу: 3 вересня 2018р.
Курси для дітей
Програмування для початківців
Курс заснованийна найпопулярнішіймові програмування Java. Він розділений на 2 незалежних модулі: Java Core і Java Core Adv. Кожен модуль включає в себе теорію і практику, причому в основному ми будемо вчитися тому, як застосовувати отримані знання на практиці. Результат: створення власного проекту мовою програмування - Java.
Комп'ютерна грамотність
Вивчення операційних систем: OS Windows, OS Linux, Mac OS, їх особливості. Робота в програмному забезпеченні Microsoft Office 365, а також, з хмарними технологіями. Результат: уміння працювати з будь-якими сучасними технологіями, незалежно від того, яка операційна система на них встановлена.
Візуальне програмування
Це програмування в картинках, яке являє собою вивчення таких програм, як: Scratch, Kodu Game Lab, знайомство з інтерфейсом Google Blockly, створення практичних проектів на code.org. Результат: створення власної версії гри «Flappy Bird», а також, ігри з власними персонажами для турніру між командами.
3D графіка та анімація
Цей курс закладає фундаментальні основи графічного дизайну та тривимірного моделювання, розвиває уяву і образне мислення. Використовуючи різноманітні техніки, учні навчаться створювати реальні або фантастичні об'єкти і персонажів. Результат: створення 3D-моделей архітектурних об'єктів, предметів інтер'єру та екстер'єру в 3D редакторах, а також створення спецефектів..

Захоплююча інформатика
Ми вчимо наших молодих слухачів використовувати іт-технології і створювати їх. Обслуговувати машини або керувати ними? Це залежить від того, на що націлювати юного студента з його перших кроків у світ технологій. Ми хочемо, щоб інтернет і все, з чого він складається, служили вашій дитині, ким би він не став в майбутньому, а не навпаки. І починаємо прямо звідси.
Квадрокоптери
Це сучасне і дуже модне захоплення, яке в майбутньому може перерости в професійну діяльність. Наш курс розвиває у дітей аналітичне, логічне, просторове мислення, а також вчить їх конструювати літаючих роботів власними руками, знайомить їх з середовищем програмування Arduino IDE і базовими конструкціями мови програмування С ++. Результат: вміння збирати, розбирати, ремонтувати квадрокоптера, а також вміло керувати ними.
Відеоблогер
На цьому курсі діти навчаться створювати свій інформаційний портал, освоять ази відеозйомки і монтажу, отримають навички підготовки каналу в YouTube, технічного розбору репортажної зйомки. Дитина створює свій інтернет-щоденник, розробляє ідеї, стилістику і дизайн, реалізуючи свої інтереси і бажання. Результат: створення власного проекту і розміщення його на YouTube
Робототехніка
Основний упор зроблений на конструювання - учні збиратимуть базові моделі за інструкціями, а також, дізнаються, як працюють датчики роботів, познайомляться з вбудованими командами контролера, навчаться передавати ці команди в візуальне середовище на ПК для редагування. Для навчання використовуються конструктори Lego WeDo.

Кіномистецтво
Цей курс буде корисний і цікавий всім, хто любить знімати відео і бажає займатися цим на професійному рівні. На заняттях студенти навчаться розробляти сюжет і писати сценарії до фільмам; освоять основні прийоми роботи з відеокамерою і мікрофоном, навчаться виставляти світло і створювати композицію кадру; отримають навички монтажу, озвучення, накладення спецефектів; навчаться створювати свій канал на Ютубі і дізнаються головні секрети його розкрутки.
Робототехніка та програмування мікроконтролерів в середовищі Arduino IDE на мові С ++
На заняттях студенти будуть займатися програмуванням мікропроцесорів і мікроконтролерів, а також, ознайомляться з можливостями технології "Розумний будинок", керуючи датчиками (руху, температури і вологості, відкриття дверей або вікон та ін.), кнопками, двигунами і дисплеями на Ардуіно.

Minecraft: Education Edition
Minecraft: Education Edition — це освітня версія гри Minecraft,
популярної серед дітей у всьому світі.
Minecraft — це відеогра з нескінченними можливостями досліджувати
світ через будування об'єктів та виконування завдань. За допомогою ігрових блоків діти розбираються, як працюють органи, виникають хімічні реакції та функціонують важливі механізми, вчаться будувати алгоритми й
програмувати їх у візуальному середовищі.